Vobleri

VobleriVobleriVobleri

Vobleris ir reklāmas materiāls, kas visbiežāk tiek lietots veikalā preču plauktos vai pie kasēm, lai piesaistītu produktam lielāku uzmanību. Uz voblera parasti tiek attēlota preces akcija, īpašā cena, iespēja piedalīties loterijā, to piestiprina pie plaukta ar caurspīdīgu plastikāta kājiņu un abpusējo skoču.

Piedāvājam kvalitatīvu vobleru druku un izgatavošanu ar iespēju pasūtīt arī kājiņas. Izgatavojam dažādas formas voblerus gan lielās, gan mazās tirāžās ar iespēju tos laminēt vai lakot, lai iegūtu papildus spīdīguma efektu. Vobleru izgatavošana ir iespējama dažādās formās un izmēros - apļos, zvaigznītēs, taisnstūra ar noapaļotiem stūrīšiem, trīsstūra, ovālos, kā arī pēc individuāla dizaina.

Voblerus druka tiek veikta uz augstas kvalitātes digitālās vai ofseta drukas iekārtām, pēc tam tiek sagatavots cirtnis un notiek izciršana, lai vobleris iegūtu vēlamo formu.

Vobleru drukai tiek piedāvāts plašs papīru klāsts sākot no 260 - 350gr/m2.

Ja vēlaties noskaidrot precīzu cenu tieši Jūsu izvēlētajai tirāžai un specifikācijai, droši griezieties pie mūsu projektu vadītājiem vai aizpildiet cenu pieprasījumu!